^Do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
  
  
  
Get Adobe Flash player

Witamy

 

Jesteśmy grupą dzieci 3, 4 i 5 letnich. Wielu ciekawych rzeczy uczą nas codziennie nasze panie: pani Madzia i pani Justynka.
Nasza grupa to super dzieciaki! Mamy już roczny staż przedszkolny, ponieważ w poprzednim roku poznawaliśmy przedszkole i siebie nawzajem. Uwielbiamy razem spędzać czas. Jesteśmy koleżeńscy, towarzyscy, zaradni i kulturalni. Dużo czasu spędzamy na wspólnej zabawie, wtedy najczęściej bawimy się w kąciku lalek i majsterkowicza, wspólnie wznosimy różne budowle z klocków, układamy puzzle, rysujemy i opowiadamy sobie ciekawe historie, ale pamiętamy również o rozwijaniu umiejętności samoobsługowych. Podczas zajęć staramy się skupić uwagę, żeby poznać wiele ciekawych, nowych wiadomości. Uczymy się tańczyć, śpiewać, rysować i malować. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek. Wszystkie nasze działania zmierzają do poznania siebie, dostrzeżenia innych oraz współdziałania z koleżankami i kolegami.
W przedszkolu czujemy się naprawdę bezpiecznie, a każdy kolejny dzień przynosi nam nowe, pozytywne wrażenia. Krótko mówiąc - nasze przedszkole to przede wszystkim wesoła zabawa, której towarzyszy radosne odkrywanie tajemnic otaczającego świata.


•    Nasze panie nauczycielki: pani Magda i pani Justyna
•    Pomoc nauczyciela: pani Mirka, pani Małgosia
•    Zajęcia z angielskiego prowadzi w naszej grupie pani Justyna


Nieodpłatne zajęcia dodatkowe w naszej grupie:
•    Gimnastyka korekcyjna – prowadzący pan Adrian
•    Karate – prowadzący pan Adrian


Nasz oddział czynny jest w godzinach 6.00 – 16.00

Copyright © 2013. Przedszkole Miejskie nr 174 w Łodzi Rights Reserved.