^Do góry
logo
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
  
  
  
Get Adobe Flash player

Witamy

SZANOWNI RODZICE/PRAWNI OPIEKUNOWIE

Informujemy, iż w związku z otwarciem przedszkola od 18 maja 2018 r. istnieje możliwość uruchomienia dwóch oddziałów w warunkach reżimu sanitarnego.

Do oddziałów tych przyjęto dzieci, których rodzice/prawni opiekunowie odesłali ankietę (przesłaną na podany przez rodziców/prawnych opiekunów adres mailowy do korespondencji) do dnia 11.05.2020 r. i którzy następnie w rozmowie z wykonującymi do Państwa telefon nauczycielami potwierdzili, że przyprowadzają dziecko do przedszkola w warunkach reżimu sanitarnego. Rodzice tych dzieci dostaną drogą mailową wzór OŚWIADCZENIA, które należy zabrać do przedszkola przyprowadzając dziecko w pierwszym dniu.

Zasady postepowania w przypadku podejrzenia COVID 19.pdf

Zasady bezpiecznej opieki i pobytu dzieci w PM174 w trakcie epidemii.pdf

Zasady bezpieczenstwa w strefie zywienia w czasie epidemii.pdf


Zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej, gdzie w zakładce "Przedszkolak się nie nudzi" poszczególne grupy mają założone swoje foldery, w których nauczyciele umieszczają dla Państwa dzieci ciekawe zadania do realizacji  w ramach zdalnego nauczania.
 


DROGI RODZICU/OPIEKUNIE PRAWNY

  • przekaż osobom, które będą opiekować się Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny;

  • rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;

  • śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.

 

Copyright © 2013. Przedszkole Miejskie nr 174 w Łodzi Rights Reserved.