Główna

domekPrzedszkole nasze położone jest na Retkini, przy ul. Kusocińskiego 122a, w budynku wolnostojącym. Posiada duży ogród, 5 sal zabaw, sprzęt multimedialny do prowadzenia zajęć. Czynne jest, zgodnie z potrzebami Rodziców, 10 godzin dziennie od poniedziałku do piątku w godz. 6:00 – 17:00
W przedszkolu funkcjonuje 5 grup, w których przebywają dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Dzieci mogą korzystać z całodziennego wyżywienia: śniadania, obiadu i podwieczorku.
dziewczynka06

 

 

 

 

 

 

 

 

Celem priorytetowym naszego przedszkola jest rozwijanie zdolności kreatywnych dziecka poprzez twórcze działania w kontakcie ze sztuką i z środowiskiem lokalnym. Nasze przedszkole traktuje dziecko w sposób indywidualny, zapewnia dziecku wszechstronny rozwój zgodny z jego możliwościami, przygotowuje dziecko do odnoszenia sukcesów w szkole i do radzenia sobie z porażkami i trudnościami. Nasze przedszkole promuje wielostronne działania twórcze dzieci, dzięki którym dziecko nabywa wysoką motywację poznawczą, stając się radosne i aktywne. Nasze przedszkole wdraża program adaptacyjny, dzięki któremu dzieci przekraczają jego próg w sposób bezstresowy, mając poczucie bezpieczeństwa. Na terenie przedszkola organizowane są galerie prac dziecięcych.

Realizowane projekty, programy i plany

Metody i formy pracy z dzieckiem

Uroczystości i wydarzenia, w których bierzemy udział

Podkategorie